Константинов: Големите не могат да правят поредица от загуби


Константинов: Големите не могат да правят поредица от загуби
Снимка: БГНЕС

1011 0

Селекционерът на националния отбор по волейбол Пламен Константинов призна, че победата с 3:1 над Белгия в контрола е дошла тъкмо навреме, за да върне самочувствието на играчите преди старта на световното първенство в Полша.

"При всички положения хубаво е да започнеш с победа. Имаше, разбира се, голяма тръпка, това е национален отбор, не може без тръпка. Но аз им казах на момчетата нещо друго. Големите отбори не може да се оставят да правят дълга поредица от загуби. Защото едно от нещата, които изчезват веднага, това е увереността", коментира селекционерът пред bgvolleyball.com.

"Независимо, че търсим всякакви варианти да отиграваме различни ситуации, независимо, че сме много тежки физически, защото това ни е трета натоварваща седмица, въпреки всичко ние трябва да търсим начин да побеждаваме. Да си връщаме самочувствието, защото то ще ни е нужно. Ако тръгнем на Световното чак да си го връщаме, може би ще е малко късно", категоричен бе Константинов.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички