Доминацията продължава - седма поредна титла за Марица Пловдив!

Снимка: Lap.bg

1542 0

Отборът на Марица Пловдив продължи доминацията си в женския ни волейбол и завоюва седма поредна титла в първенството на България "Демакс лига".

Волейболистките на пловдивския клуб победиха Казанлък Волей с 3:0 във втория мач от финалите, което им осигури златните медали. В отделните части "синьо-жълтите" спечелиха категорично с 25:12, 25:16 и 25:14.

В историята на Марица Пловидв това е пети дубъл, след като по-рано сезона тимът спечели и Купата на България. Днешната среща срещу Казанлък Волей бе изгледана от президентън на БФВ Любомир Ганев, кметът на Пловдив Здравко Димитров и президентън на ВК "Марица" Илия Динков.

*Приложената в този материал снимка е от награждаването на ВК "Марица" Пловдив с Купата на България!