"Кошмарът" на Григор Димитров ще спори с Карлос Алкарас на финала на Индиън Уелс (ВИДЕО)

1414 0

Поставеният под №4 в света Даниил Медведев се добра до финала на турнира "ATP Masters" в Индиън Уелс, след като победи домакинския представител Томи Пол с 1:6, 7:6(3), 6:2.

Медведев е на финал на Индиън Уелс

Развой на срещата

Сблъсъкът бе с продължителност от 2 часа и 23 минути. Руският представител завърши срещата с три двойни и 15 непредизвикани грешки, както и 5 реализирани точки за пробив от общо 10 възможни. Американецът от своя страна направи пет аса с 3 двойни и 13 непредизвикани грешки, като подобно на своя съперник реализира пет от десет възможности за пробив.

Още: Григор Димитров взе огромна сума пари от Индиън Уелс: Тройна разлика спрямо миналата година

Припомняме, че Даниил Медведев успя да победи първата ни ракета Григор Димитров на осминафиналната фаза от турнира с 6:4, 6:4 за 77 минути игра.

На финала на турнира руският тенисист ще играе с втория в световната ранглиста Карлос Алкарас, който по-рано победи триумфиралия на Australian Open италианец Яник Синер.

С "луд" залог: Фен заложи хиляди, че Григор Димитров ще бие Медведев - колко загуби? (СНИМКА)

Думите на Медведев за Григор Димитров, след като го победи с куп "подаръци" и грешки

Жалко! Григор Димитров "отряза крилете си" с наивни грешки: Медведев го изхвърли от Индиън Уелс (ВИДЕО)