Григор: Извинявам се за отсъстивето си от турнира във Вашингтон


Григор: Извинявам се за отсъстивето си от турнира във Вашингтон
Снимка: Getty Images/Guliver

1260 0

Най-добрият български тенисист Григор Димитров изрази разочарованието си от факта, че пропуска турнира в американската столица Вашингтон.

Българинът бе трети поставен в основната схема на турнира, но в последния момент се отказа от участие заради грип.

"Извинявам се на феновете и на организаторите на турнира, че не можех да участвам във Вашингтон. Надявам се да участвам следващата година. Благодаря на всички“, написа на профила си в Туитър топтенисистът ни.

Турнирът започна в понеделник, 28 юли.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички