Григор Димитров е №9, но какво го очаква до края на годината?


Григор Димитров е №9, но какво го очаква до края на годината?
Снимка: Getty Images/Guliver

2193 0

Григор Димитров е един от тенисистите, които имат да защитават най-много точки до края на календарната година. Единствено Анди Мъри, Марин Чилич и Новак Джокович са тези, които в края на сезон 2016 са спечелили повече от хасковлията.

Както е известно, в края на миналия сезон започна възходът на българския тенисист, който стигна до полуфинал в Ченгду и Естоколмно, както и до финал в Пекин на ATP 500.

За този период Димитров спечели 615 точки, а ако успее да ги защити е много вероятно да изпревари част от играчите преди него. Освен тов Джокович и Мъри няма да играят до края на годината.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички