Голям малшанс обърка плановете на Адриан Андреев за ATP Бризбън


Голям малшанс обърка плановете на Адриан Андреев за ATP Бризбън
Снимка: Getty Images

632 0

Българският тенисист Адриан Андреев няма да играе в основната схема на турнира в Бризбън. Втората ракета на България се оттегли във финалния кръг на квалификациите.

Още: Голям малшанс: Григор Димитров приключи в Бризбън още преди да е започнал

Малшанс за Андреев

Българинът излезе срещу Бенжамен Бонзи в решаващ мач от квалификациите, но при 1:3 гейма в първия сет се наложи да се откаже и по този начин френцузина стигна до основната схема.

По-рано Адриан Андреев записа трудна победа над №119 в ранглистата на ATP Чун-Син Цън.

Ако Андреев бе достигнал основната схема на турнира в Бризбън, имаше вероятност дори да играе с Григор Димитров, след като шампионът от миналата година очаква именно съперник от от квалификациите.

За последно Адриан Андреев игра в турнир на АТР през октомври, когато загуби от Ласло Джере на старта на квалификациите в Стокхолм. Сега Андреев е №217 в света.

Григор Димитров за Бризбън: Тук няма лесни мачове

Точната умопомрачителна сума, която Григор Димитров заработи през 2024 година

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Реклама
Най-четени новини

виж всички