Андриан Андреев се класира за финала на турнира в Анталия, Турция

Снимка: БГНЕС

953 0

Българинът Адриан Андреев се класира за финала на турнира в Анталия, Турция, който е с награден фонд от 15 000 долара! Нашето момче, който е поставен под №2 в схемата, успя да отстрани днес №4 Сандро Ерхат.

В двубой продъжил 2 часа и 28 минути Андреев победи швейцареца с 2:1 сета - 6:1, 5:7 и 6:3. В първия сет Адриан Андреев спечели пет поредни гейма и затвори частта.

Във втория сет бяха разменени общо три пробива, но два от тях бяха на сметката на Ерхат, а това бе и първият загубен сет за Андреев в турнира.

В последната трета част Андреев изоставаше с 2:3, но с 4 поредни гейма успя да си осигури мач за титлата срещу №3 в схемата Александър Елдер от Австрия.