Григор Димитров след успеха: Още не съм си свършил работата тук!


Григор Димитров след успеха: Още не съм си свършил работата тук!
Снимка: Getty Images/Guliver

1479 0

Най-добрият български тенисист Григор Димитров сподели след класирането си за осминафиналите на US Open, че това постижение не го задоволява и да продължи напред в турнира. Б

Димитров надделя над Жоао Соуса с 3:1 сета, в следващия етап ще има съперник победителя от мача Лоренци – Мъри.

„Разликата в представянето ми в първите два сета и в третия бе голяма. Има моменти в, които не можеш да направиш нищо и просто трябва да имаш търпение. В третия сет Соуса просто ме надигра“, коментира Гришо.

„Нека да видим първо, който е бъде победител между Лоренци и Мъри. Играл съм много мачове срещу Анди. Той е много корав съперник.“

Чувството да бъдеш във втората седмица на турнир от големия шлем е страхотно. Не мисля обаче, че съм си свършил работата тук. Ще играя мач за мач и искам да стигна колкото се може по-далеч“, каза още той.

Навсякъде където и да погледнете на корта, има български знамена. Това е страхотно. Без вас публиката ние сме просто едни тенисисти. Благодаря ви, че сте тук“, обърна се към българите по трибуните Григор Димитров.

Не изпускайте важен момент в спорта – за последните новини в спорта последвайте ни във Viber ТУК.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички