Ето кога излиза Григор Димитров в Лондон днес

Снимка: Guliver/GettyImages

2307 0

Най-добрият български тенисист Григор Димитров излиза днес (петък) за четвъртфиналната си битка срещу Данийл Медведев на турнира "Куинс" в Лондон.

Българинът стигна до тази фаза след победи над Раян Харисън и Жулиен Бенето, като вторият мач беше изключително труден за родния представител, но той успя да обърне френския ветеран.

Димитров е сред фаворитите в турнира и имашеден повече почивка в сравнение със своя днешен съперник, а битката им ще се проведе на Централния корт след 17:00 часа.

Преди тях на корта играят Сам Куери срещу Жил Мюлер и Марин Чилич срещу Доналд Йънг. Двубоят на Григор може да следите НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG