Златни и сребърни медали за таланта на "Еврофутбол" Петър Божилов

Снимка: Еврофутбол

835 0

Златни медали в няколко дисциплини спечели спортният талант на "Еврофутбол" Петър Божилов на националния турнир по водно спасяване - Камчия. Той финишира първи на 400 метра плуване в открити води, извличане на манекен 50 метра, 200 метра плуване под препятствия и стана номер едно в генералното класиране при мъжете.

На друго събитие от седмицата – плувен маратон "Несебър", Петър завърши втори след финалиста на 200 метра бътерфлай от Европейското първенство по плуване в Глазгоу Антъни Иванов. Дистанцията на състезанието беше около 900 метра.