Водачките в схемата елиминираха сестри Стоеви в Мюлхайм

1591 0

Стефани Стоева и Габриела Стоева загубиха на четвъртфиналите на двойки жени на силния турнир по бадминтон от сериите "Гран При Голд" с награден фонд 120 хиляди долара в германския град Мюлхайм, информира БТА.

Българките отстъпиха пред водачките в схемата Нитя Кришинда Махесвари и Грейсиа Поли от Индонезия със 17:21, 10:21 за 38 минути.

В първия гейм Стефани и Габриела Стоеви играха равностойно, но съперничките им взеха пет поредни точки в края, за да поведат в резултата.

Във втората част състезателките от Индонезия започнаха със серия от 7:0 и без проблеми спечелиха мача.