Виталий Кличко: Владимир не си беше написал домашното


Виталий Кличко: Владимир не си беше написал домашното
Снимка: Getty Images/Guliver

1951 0

Виталий Кличко сподели, че Тайсън Фюри е бил по-добър и заслужено е победил брат му Владимир в мача снощи.

„Фюри беше по-добър. Ще анализираме мача, но Владимир ще се завърне още по-силен. Чакаше прекалено късно. Трябва да си активен, да рискуваш повече в боя от близка дистанция. Тайсън е просто добър боксьор. Има неудобен стил, а Владимир не си беше написал домашното.”, сподели Виталий.

След мача Владимир Кличко също призна превъзходството на своя съперник и сподели, че се надява на успех в реванша.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички