Трета победа за Ивет в Турция

1296 0

Ивет Лалова-Колио записа трети пореден успех за ЕНКА на финалите на отборното първенство на Турция по лека атлетика.

В индивидуалния спринт на 200 метра българката даде най-добро време от 23.19 секунди. Зад нея останаха украинката Христина Стуй от Фенербахче с 23.51 секунди и Берфе Санджак от Бурса с 24.81 секунди.

Вчера Ивет спечели и спринта на 100 метра. Тя беше част и от щафетата на ЕНКА на 4 по 100 метра, която също завърши първа.

В крайното класиране тимът на българката завърши на второ място с актив от 285 точки. Отборен шампион при жените е Фенербахче с 292 точки.