Проследете НА ЖИВО в Sportlive битката на Антъни Иванов за европейското злато на 200 м.

Снимка: Liubomir Asenov / LAP.bg

1344 0

Българският плувец Антъни Иванов се класира на финала на 200 метра бътерфлай на Европейското първенство по плуване в малък басейн. Надпреварата се провежда в руския град Казан.

Иванов спечели втория полуфинал в дисциплината, завършвайки с време 1 минута и 51.89 секунди. Това беше и второто най-добро време в двата полуфинала. Първи беше унгарецът Крищоф Милак, който спечели първата серия за минута, 51 секунди и 33 стотни.

Днес българският плувец ще се бори за европейската титла в категорията. Плуването във финала започва в 18,45 часа и можете да го следите НА ЖИВО в Sportlive.bg.