Кубрат Пулев разкри дали ще се бие за световната титла


Кубрат Пулев разкри дали ще се бие за световната титла

2086 0

Кубрат Пулев потвърди, че е имал предложение от Руслан Чагаев да се бие за световната титла на WBА на 17 октомври. Той обаче заяви, че ще продължи да се готви за предстоящата боксова вечер в Карлсруе, която е на същата дата.

“Добра възможност да се бия за световната титла, но… не е сериозно предложение за мач от такъв ранг да ми се предлага само 2 седмици преди двубоя. Продължавам да се готвя за среща на 17 октомври, но все още чакам своя съперник”, заяви Пулев.

Чагаев трябваше да се бие с Фрес Оквендо на 17 октомври в Киел. Пуерториканецът обаче е получил контузия, заради която отпада от битката.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички