Въздушния поздрави Коби: Наслаждавам се на играта му


Въздушния поздрави Коби: Наслаждавам се на играта му
Снимка: Guliver/Getty Images

1584 0

Най-добрият баскетболист за всички времена - Майкъл Джордан, подходи изключително класно, след като тази нощ Коби Брайънт подобри постижението му от 32 292 точки в НБА.

До снощи Въздушния беше №3 в историята по отбелязани точки, но Черната Мамба го мина с две наказателни хвърляния по време на победата на Лос Анджелис Лейкърс над Минесота Тимбъруулвс.

Джордан поздрави своето протеже за постижението и изрази надеждата си, че рекордите на Коби няма да спрат до тук.

"Поздравявам Коби за постижението, което направи. Той очевидно е велик играч, с невероятна работна етика и също толкова голяма страст към играта баскетбол.

Наслаждавах се на това как играта му се развиваше през годините и нямам търпение да видя какво ще постигне занапред", написа Джордан в обръщение, пратено до агенция AP.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички