След слаба трета четвърт: Сакраменто Кингс, без Везенков, инкасира домакинска загуба в НБА (ВИДЕО)

633 0

Отборът на Сакраменто Кингс допусна изненадваща домакинска загуба от този на Хюстън Рокетс в пореден мач от редовния сезон на НБА!

Пред близо 18 000 зрители в зала "Golden 1 Center" тимът на Майк Браун изигра много слаба трета четвърт и отстъпи със 104:112 (30:23, 29:31, 14:32, 31:26).

*Александър Везенков отново не бе не разположение за "кралете", тъй като все още се възстановява от контузията в глезена!

Александър Везенков

Най-резултатен в мача бе Домантас Сабонис от Кингс, който завърши с дабъл-дабъл от 25 точки и 15 борби. За Рокетс над всички пък бе Фред Ван Флийт - 22 точки.

Класиране и следващ мач?

Сакраменто е на седмо място в Западната конференция с баланс от 36 победи и 27 загуби, докато Хюстън са 11-и (29-35).

За Везенков и компания предстои домакинство на Милуоки Бъкс - 13-и март (4:00 ч. българско време).

Пълен репортаж от Сакраменто Кингс 104:112 Хюстън Рокетс