Обидно малко минути за Александър Везенков при разгром на Сакраменто Кингс в НБА (ВИДЕО)

1571 0

Отборът на Сакраменто Кингс записа важна победа при гостуването си на Бруклин Нетс в своя мач №78 от редовния сезон в НБА!

"Кралете" се наложиха с категоричното 107:77 пред близо 18 000 зрители в зала "Barclays Center" - 29:19, 36:21, 13:24, 29:13.

Малко минути за Везенков

Този път Александър Везенков получи само 2:41 игрови минути от Майк Браун (най-малко от всички играчи на Сакраменто). За краткото време на паркета българинът не успя да реализира точки, борби или асистенции...

Иначе, Ди'Арън Фокс бе най-резултатен за победителите - 20 точки, докато Домантас Сабонис записа дежурния си дабъл-дабъл - 18 точки и 20 борби. За Бруклин над всички бе Кам Томас (21 точки).

Класиране и следващ мач?

Сакраменто е на осмо място в Западната конференция с баланс от 45 победи и 33 загуби (колкото има и Лос Анджелис Лейкърс на деветата позиция). Нетс пък са 11-и на Изток (31-48).

Сега за Везенков и компания предстои визита на Оклахома Сити Тъндър - 10-и април (3:00 ч. българско време).

Репортаж от Бруклин Нетс 77:107 Сакраменто Кингс