НБА: Обрат в края: Дабъл-дабъл на сърбин смрази Голдън Стейт в последната четвърт (ВИДЕО)

1086 0

Отборът на Денвър Нъгетс успя да изтръгне победата от Голдън Стейт Уориърс като гост със 117:116 в зала "Chase Center" в Сан Франциско пред 18 064 зрители в мач от редовния сезон в НБА!

Стеф Къри отбеляза 25 точки, а неговият отбор имаше преднина от девет пункта в началото на последната четвърт, но не успя да я задържи. С основна вина за това бе звездата на Денвър Никола Йокич, който бе и най-резултатният играч на паркета, завършвайки с дабъл-дабъл - 35 точки, 17 борби и 8 асистенции!

Това бе втора поредна загуба за Голдън Стейт и общо четвърта в последните 5 мача, докато Денвър Нъгетс удължи печелившата си серия на три поредни успеха.