Милуоки Бъкс поведе на Атланта Хоукс с 2:1 победи във финала на Изток (ВИДЕО)

1011 0

Милуоки Бъкс победи като гост Атланта Хоукс със 113:102 и поведе с 2:1 победи във финалния плейоф на Източната конференция в НБА.

Крис Мидълтън вкара 38 точки, от които 20 в последната четвърт и добави на сметката си още 11 борби и 7 асистенции. Яник Антетокунбо пък се отчете с 33 точки и 11 борби за втория пореден усрех на Милуоки в серията.

Трей Йънг пък бе най-резултатен за домакините с 35 точки, но в края на третата част настъпи без да иска един съдиите и получи травма в глезена. Финалът на Изток се играе във формат 4 от 7 победи!