Калоян Иванов носи победа на тима си Турция

1405 0

Отборът на Тофаш (Бурса), с българина Калоян Иванов в състава, постигна пета поредна победа за сезонa в първа лига на първенството по баскетбол на Турция. Бившият национал на България и компания спечели като гост на Бандърма с 81:71.

Иванов игра 27 минути като титуляр и записа с 12 точки, 7 борби, 2 асистенции и 1 чадър. Тофаш е на второ място в класирането с пълен актив след петия кръг.

Кавала, където играе Чавдар Костов, допусна трета загуба в първенството на Гърция, след като в четвъртия кръг отстъпи у дома срещу Аполон Патра със 72:91.

Костов игра 33 минути като титуляр и се отличи с 14 точки, 6 борби и 1 отнета топка. Кавала е на 13-о място в класирането с победа и три поражения.