Близо до завръщане, но Александър Везенков отново не игра при победа на Сакраменто (ВИДЕО)

Снимка: LUBOMIR ASENOV / LAP

551 0

Сакраменто Кингс победи със 123:89 в гостуването си на Торонто Раптърс от редовния сезон на НБА в двубой в зала "Скотиябанк Арена", Торонто, Канада.

"Кралете" бяха по-добрият отбор и не оставиха почти никакви шансове на своя съперник. Българската звезда в баскетбола Александър Везенков обаче пропусна и този мач, като е извън игра вече над месец. По-рано се появиха информации, че е здрав и може да се завърне на терена след контузията в глезена.

Везенков вече се възстановява от контузията си

Най-полезен за "кралете" бе гардът Де'Аарън Фокс с 20 точки, 4 борби и 5 асистенции за 28:26 минути на паркета. От домакините Раптърс Гари Трент се отчете с 18 точки, 6 борби и две асистенции в рамките на 32:21 минути.

Сакраменто е 6-и във временното класиране на Западната конференция с 40 победи и 28 зазгуби.  Торонто е 12-и в Източната конференция с 23 успеха и 46 поражения.