• Статистика за 1-о полувреме: Жълти картони - 0:1
  • Статистика за 1-о полувреме: Корнери - 1:7
  • Статистика за 1-о полувреме: Точни удари 1:1
  • Статистика за 1-о полувреме: Удари 3:11
  • 44' Непростим пропуск на Сеферович, който от 3 метра прати топката в аут!
  • 29' Жълт картон за Уелс ! 29' Фабиан Шер е първият "декориран в жълто" играч за циничен фаул срещу Дан Джеймс
  • 21' Уорд също се намесва решаващо, след като Шар от близка дистанция стреля с глава след изпълнение на корнер
  • 17' Муур е с разкървавена глава след тежък сблъсък с Мбабу
  • 15' Муур записа първи точен удар в мача, като стреля с глава, но Зомер спаси
  • 3' Шакири отправя първия удар в мача (неточен)