Ето кой поведе при голмайсторите на Евро 2016

2795 0

Нападателят на Франция Антоан Гризман вкара четвъртия си гол на Евро 2016 при победата с 5:2 над Исландия в четвъртфинала снощи. Играчът на Атлетико (Мадрид) направи резултата 4:0 в 44-ата минута на мача.

Франция - Исландия стана най-гледаният мач на Евро 2016

По този начин Гризман стана първият играч, вкарал четири гола на турнира. По три попадения досега имат Алваро Мората (Испания), Гарет Бейл (Уелс) и Димитри Пайе (Франция).

В полуфинала на 7 юли в Марсилия Франция се изправя срещу Германия. В другия полуфинал Португалия играе с Уелс в Лион.