Неочакваната изненада: 40 000 ще станат свидетели на нещо невиждано за България - Испания
1714 0
Маркетинговият директор на Българския футболен съюз - Пламен Петров, разкри подробности във връзка с предстоящата очаквана с нетърпение светововна квалификация между България и Испания. За двубоя на 4-ти септември се очакват около 40 000 зрители на Националния стадион "Васил Левски", а сега Петров сподели за организацията пред Дарик Радио.
Още: ЦСКА под пара: БФС му прати скандалния съдия от мача с Берое за гостуването на Славия
Изненадата за феновете
Оказва се, че за пръв път на стадиона ще бъде издигната толкова мащабна хореография за двубой на националния отбор. Петров болезнено се пошегува, че досега на практика не е имало кой да я вдигне:
"Към момента има останали около 1000 билета останали, даже по-малко. Хората се активизираха, след като пуснахме новината за 2000. В рамките на няколко дни ще направим Sold out. Има предвидени билети, които сме запазили за последния момент. Комуникираме с ФИФА и УЕФА и когато ни дадат знак, че няма да са нужни, можем да ги освободим, около 200 са.

Има 500 билета от испанска страна, предвидили сме максимум 700, може би ще намалим единия буфер. Като бройка са 39 700, говорим за България. 42 000 стадион, има малко буфери и испански фенове. Ще има страхотна хореография, която очаква българския национален отбор, досега мисля, че не е правена такава хореография на целия стадион. Преди нямаше и кой да я вдигне тази хореография".
От инат: Гонзо предпочел БФС да загуби много пари, вместо човек на ЦСКА да помага
ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ
виж всички

Коментари