Кирил Десподов с доза оптимизъм: Моето мнение е, че нищо не е загубено


Кирил Десподов с доза оптимизъм: Моето мнение е, че нищо не е загубено
Снимка: Team Bulgaria

3195 0

Капитанът на националния отбор по футбол - Кирил Десподов, направи анализ на срамното поражение с 0:5 от Северна Ирландия в Лига на нациите. Той се присъедини към треньора Илиан Илиев, заявявайки, че "лъвовете" не са успели да отговорят на агресията.

Още: "Аз съм виновен": Болезненото обяснение на Илиан Илиев след погрома в Лига на нациите

Какво каза капитанът?

"Срамна е загубата. Не отговорихме на агресията и нищо не се получи в това, което искахме да направим", започна Кирил Десподов.

"Според мен първите минути изнасяхме добре, пресираха ни по фланговете. Успяха да отбележат, а след това втори гол и всичко тръгна надолу".

"Надявам се да не ни се свали самочувствието на нас, на целия отбор".

"Определено днес не създадохме и едно положение за гол. Има и такива мачове, имаме още два мача, моето мнение е, че нищо не е загубено", добави още капитанът на националния отбор.

Още: Безлично, грозно, болезнено и срамно: Северна Ирландия удари жестоко България - първа загуба при Илиан Илиев (ВИДЕО)

Още: КОШМАР за България: 3 допуснати гола за 45 минути и пропусната дузпа от Кирил Десподов (ВИДЕО)

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички