БФС хвърли БОМБАТА: България остава без Кирил Десподов срещу Испания!


БФС хвърли БОМБАТА: България остава без Кирил Десподов срещу Испания!
Снимка: facebook / BulgarianNationalTeam

2847 0

Щабът на националния отбор по футбол на България обяви много тежка новина в часовете преди дългоочакваната световна квалификация с Испания. Оказва се, че днес "лъвовете" ще бъдат без Най-добрия футболист - Кирил Десподов. В последния момент той отпаднал от сметките за Испания тази вечер и срещу Грузия на 7 септември.

Кирил Десподов е АУТ

Причината за отсъствието е травма, получена на официалната тренировка преди двубоя с европейския шампион

Още: Десподов предупреди Испания: По-добър съм от всякога

Крилото на ПАОК е почувствал болки по време на снощното занимание, а след направените му медицински тестове днес е станало ясно, че страда от мускулно разтежение, което няма да му позволи да вземе участие в предстоящите срещи

Кирил Десподов

Целият треньорски щаб и всички футболисти желаят на Кирил Десподов бързо възстановяване. Припомняме ви, че последните месеци са тежки за крилото, което пропусна редица мачове заради травми. 

Последната беше получена по време на лагера в Нидерландия през лятото, когато капитанът на България нарани седалището си и поради тази причина отсъства цял месец. Той натрупа три срещи преди ангажиментите с националния отбор, но така и не успя да се вдигне навреме. 

Кирил Десподов надъхан за Испания: Може и да ги изненадаме

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички