Звездата на Лион попари България на "Трейс Арена"

Снимка: БГНЕС

1776 0

Младежкият национален отбор на България загуби с минималното 0:1 на "Трейс Арена" в Стара Загора от тима на Франция. Единственият гол в срещата бе дело на новата звезда на Олимпик (Лион) Муса Дембеле. Срещата е част от квалификациите за Евро 2019 в Италия в група 9.

Играчите на Тони Здравков започнаха отлично срещата и на моменти в първата част дори надиграваха младежката формация на "петлите", но направиха няколко сериозни пропуска. През втората част гостите вдигнаха оборотите и се възползваха от единствената грешка в тима ни и стигнаха до победното попадение.

Това бе осма победа за Франция, които вече са сигурен участник на Европейското в Италия. България за момента остава на третата позиция, като изостава от Словения. Сега нашите момчета ще трябва да търсят задължителни победи срещу Черна гора, Словения и Люксембург.