Забит в дубъла води атаката на Лудогорец срещу Берое

871 0

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев ще даде възможност на Цветелин Чунчуков да запише игрови минути срещу Берое, съобщава "Тема Спорт". Двубоят със "заралии" е в неделя от 20:00 часа.

21-годишният нападател ще замени в групата на шампионите Клаудиу Кешеру, който ще бъде пуснат по-рано в почивка, за да е в топформа за Европейското първенство.

Идва краят на доминацията на Лудогорец, предвиди Батков

За последно Чунчуков се появи в игра за първия тим в края на септември срещу Литекс (1:1). Оттогава досега бившият играч на Ботев е ритал само за дубъла в "Б" група. Той има само 2 попадения през кампанията от 13 мача, като продължава да чака дебютния си гол за мъжете.

В групата най-вероятно ще попаднат и други юноши. Със сигурност един от тях ще е Даниел Наумов (р. 1998), който ще е резерва на Аргилашки. Титулярният вратар Владислав Стоянов е вече във ваканция, докато Борян все още се възстановява от контузия.