Владо Стоянов с поредна операция, остава 1 месец обездвижен


Владо Стоянов с поредна операция, остава 1 месец обездвижен
Снимка: БГНЕС

2960 0

Вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов претърпя поредна операция на коляното претърпя в Барселона. Вратарят на Лудоголец и националния отбор на България ще бъде обездвижен поне месец, след което ще му се направи нов преглед, а след това започва раздвижването.

Самата операция е продължила почти четири часа, като са поставени три антибиотика, за да се предотврати достъпа на каквато и да е бактерия в оперираното място. Лекарите са дали гаранция на вратаря, че ако няма нова инфекция, то това ще бъде последната му операция и вече ще започне да мисли за завръщане на терена.

Стражът на Лудогорец се контузи на тренировка на националния отборана 21 март 2017 годинаапреди световната квалификация с Холандия. Вратарят на Лудогорец скъса патерално сухожилие на лявото коляно, заради което бе опериран спешно в Букурещ.

А кои са играчите, вдигнали най-много цената си за последната година в нашето първенство вижте в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички