Важен играч притесни Лудогорец с контузия, Георги Дерменджиев обяви какви трансфери очаква

Снимка: ludogorets.com

2459 0

Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев бе доволен от третата победа на своя тим над чешкия Сигма с 3:1. Специалистът за пореден път подчерта, че той не дели играчите си на титуляри и резерви, а иска всички да получат игрово време по време на лагера.

"Аз не ги деля на титуляри, става въпрос за игрови минути и искам всички да са подготвени много добре. Мач с мач не си прилича, така се е случило със съвпадения. Аз съм доволен от пълните 90 минути", заяви Дерменджиев относно факта, че първите полувремена са по-резултатни.

Нападателите навлизат във форма и е добре за нас, че вкарват голове. Крус е един много талантлив играч, който ще има добро развитие и очакваме добри неща от него", допълни още и уточни за Аслак Фон Витри, който се контузи в контролата.

Още: В шоу на Бернард Текпетей: Лудогорец с трета победа, надигра чехи (ВИДЕО)

Без повече изходящи трансфери

"Ударът беше доста силен и сега докторът ще каже колко е сериозно. Не беше превантивно излизането му. Клод Гонсалвеш има лека травма и не искам да го рискуваме за важните мачове. Очакваме входящи трансфери, но ще трябва време. Селекцията не е закъсняла, такъв е развоят на събитията. На този етап няма да има повече изходящи трансфери.

Последната контрола не е генерална репетиция, искам да се подготвим добре, защото време се скъсява и трябва да сме готови за мача на 10-ти. А заради обида Текпетей напусна терена, но после се върна в контролата за Лудогорец (ВИДЕО).

"Мрежа от детайли": Шестима издържаха изцяло на екшъна "Първа лига" - един от ЦСКА, Левски и Лудогорец далеч назад

Официално: Лудогорец с една сделка - "два заека" - единият е аут, другият е "уловен"

Твърдение: Лудогорец е продал Доминик Янков за 7-цифрена сума в евро

Бранител за 3 милиона лева сред основните трансферни цели на Лудогорец

Босът на Ференцварош ще възражда идеята за Балканска лига, вълнува се от мачове с Лудогорец