Томпсън ощетил 6 пъти Лудогорец, видя човек на Колина

Снимка: Иван Йочев

6686 0

Съдийският наблюдател на "Васил Левски" - италианецът Лучи Лучано, се хванал за главата от гафовете на шотландеца Крейг Томсън и помощниците му, пише "Меридиан Мач". Дясната ръка на гуруто Колина изгледал внимателно спорните моменти на видеозапис след срещата и отчел осем груби грешки, като шест от тях били срещу Лудогорец.

Ето и кои са те:

1. Несъществуваща втора дузпа за Реал в 24-тата минута след театрално падане на Роналдо

2. Падналият Роналдо умишлено рита прескачащия го Козмин Моци в 28-ата минута, което трябва да бъде червен картон за португалеца.

3. Нарушение, извършено от Бензема срещу Александър Александров, при второто попадение на „кралете"

4. Мисиджан е повален в наказателното поле в 84-тата минута - кристална дузпа, но Томсън дава само корнер

5. В 89-ата минута излизащият сам срещу вратаря Мисиджан е спрян с несъществуваща засада

6. В първата минута на добавеното време Томпсън дава нарушение на границата на наказателното поле за игра с ръка на Арбелоа, а повторението показва, че фаулът е в наказателното поле.

Лучано пък отчел като гафове на Томсън в ущърб на Реал Мадрид факта, че не е изгонил Данчо Минев при нарушението срещу Роналдо при първата дузпа и несправедливо отменен гол заради засада при 1:0 за разградчани. Италианският наблюдател не споделил каква ще бъде оценката на омазалия се шотландец, но, предвид реакциите му при гледане на записа, тя ще бъде изключително ниска.