Славия - Лудогорец по ТВ: В колко часа и къде да гледаме отложения мач от Първа лига?

Снимка: ludogorets.com

1640 0

В днешния четвъртък, 2-ри ноември, Славия е домакин на Лудогорец в отложен мач от 3-тия кръг на Първа лига!

Столичани са на 14-о място във временното класиране с актив от 11 точки и голова разлика 9:24. Разградчани са четвърти с 27 пункта и имат най-резултатното нападение в първенството - 33:9.

За последно тимът на Златомир Загорчич надделя над Крумовград в "Овча купел" с 2:0 (27.10.), а този на Георги Дерменджиев победи Хебър Пазарджик на свой терен с 3:1 (29.10.).

През миналия сезон 2022/23 Лудогорец спечели и двата сблъсъка със Славия с по 2:1 - първият бе част от 5-ия кръг и се изигра в столицата, а вторият - от 20-ия и се проведе в Разград.

Начален час + ТВ канал

*Мачът днес ще стартира в 18:00 часа и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Diema Sport 1". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на Славия - Лудогорец НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!