Сделката пропадна: Лудогорец няма да вземе 23-годишен голаджия от Бразилия


Сделката пропадна: Лудогорец няма да вземе 23-годишен голаджия от Бразилия
Снимка: ludogorets.com

1074 0

Бразилският гранд Гремио е отклонил офертата на Лудогорец за нападателя Андре Енрике. Предложението е било за наем до следващото лято срещу определена сума.

Лудогорец се провали  за Енрике

Разградчани продължават да търсят нов футболист за върха на атаката, като един от вариантите пред тях е бил 23-годишният бразилец.

Още: Лудогорец - Риека НА ЖИВО по ТВ: Кога и къде да гледаме сблъсъка в Шампионска лига?

В момента Енрике е трета опция за нападението на Гремио. Той е част от отбора от началото на 2024 година, когато "трикольорите" са платили 1,2 млн. евро на Херсилио Луз за 40% от правата му.

Андре Енрике има 54 мача за тима от Порто Алегре, в които е вкарал 8 гола. Защитавал е още цветовете на Марсилио Диас.

Още: Байерн Мюнхен прецаква Лудогорец? Трансферът на Бонман може и да не се осъществи

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички