Реал (М) със 17 фенове по-малко срещу Лудогорец


Реал (М) със 17 фенове по-малко срещу Лудогорец

1338 0

Ръководството на Реал (Мадрид) изгони 17 свои фена от стадион "Сантяго Бернабеу".

Причината за суровото наказание е, че те скандираха обидни думи по адрес на Каталуния и Лионел Меси по време на домакинския мач срещу Селта (3:0) от 14-ия кръг на Примера дивисион. След като са били проучени внимателно видеоматериали от южната трибуна, клубът анулира абонаментните карти на тези фенове и те повече нямат право да посещават спортното съоръжение.

Наскоро Футболната федерация на Испания обяви, че е твърдо решена да изкорени хулиганството по стадионите и ще води сериозна борба с радикалните запалянковци.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички