"Младите "орли" ядоха бой и от Ливърпул, и пак на нула

1428 0

Младежката формация на Лудогорец записа поредната си загуба в Шампионската лига, този път с 0:3 от Ливърпул.

Младите "орли" записаха пето поредно поражение, като допуснаха общо 21 гола във вратата си, без да вкарат нито едно попадение в противниковата мрежа. Момчетата на Атанас Димов остават последни в група "В", като все още нямат нито една взета точка.

Гостите откриха резултата в 26-та минута чрез Олувасей Оджо. Последва попадение на Джером Синклеър през второто полувреме, а Оджо добави трети гол в 82-та минута, с което оформи крайното 3:0.