Лудогорец завърши с победа подготовката си, новият пак бележи

Снимка: БГНЕС

1968 0

Българският шампион Лудогорец завърши с победа подготовката си за пролетния дял в първа лига. Играчите на Димитър Димитров се наложиха с минималното 1:0 над Арсенал Тула в последната си проверка, като единственото попадение вкара новото попълнение на тима Якуб Шверчок, като това е четвърти гол за него в последните три мача.

Лудогорец игра открито, като изпусна няколко чисти положения пред вратата на руския тим. Попадението за "орлите" падна в 27', когато Мисиджан направи двойно с Марселиньо и излезе очи в очи с вратаря на Арсенал, но стреля в тялото му. Швирчок обаче внимаваше и при добавката не сгреши 1:0.

Най-интересното положение без гол бе в последната минута на първата част, когато Лукоки намери Мисиджан в наказателното поле, но шутът на последния се отби в левия страничен стълб.

Така Лудогорец завърши своя подготвителен лагер, записвайки четири победи, един равен и едно поражение.