Лудогорец се подсили с универсален халф за новия сезон?


Лудогорец се подсили с универсален халф за новия сезон?
Снимка: Официален сайт - Жил Висенте

1807 0

Халфът Клод Гонсалвеш от португалския елитен клуб Жил Висенте е второто сигурно лятно попълнение на шампионите от Лудогорец.

Преди него с предварителен договор разградчани си гарантираха подписа на вратаря Серджио Пад от нидерландския Грьонинген.

Гонсалвеш е на 27 години, от два сезона играе за настоящия си отбор, а преди това е играл за френските Троя и Аячо, както и за португалския Тондела. През този сезон той има 29 мача и 1 гол в първенството, както и четири мача и едно попадение за Купата на страната.

Футболистът е от смесен френско-португалски произход, роден и израстнал на остров Корсика, където стартира кариерата си в школата на местния Аячо, пише БТА. Висок 173 сантиметра, Клод Гонсалвеш идва в Лудогорец като свободен агент, тъй като договорът му с португалския Жил Висенте изтича през юни. Така разградчани са се възползвали от факта, че могат да го привлекат и вече са го обвързали с договор. А с кого ще се разделят "орлите" от Разград, четете в този материал.

 

 

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички