Лудогорец се издъни срещу Славия

Снимка: ludogorets.com

1384 0

Лудогорец и Славия не излъчиха победител в първия мач от седмия кръг на "А" група, изигран тази вечер в Разград. Двата тима записаха равенство 1:1. Владислав Стоянов отново беше оставен на резервната скамейка за сметка на Милан Борян.

Върджил Мисиджан откри резултата в 56-тата минута и даде аванс на своя тим. Той се разписа след грешка в защитата на "белите".

Лудогорец можеше да удвои аванса си, но първо Кешеру нацели гредата, а малко след това и Вандерсон стори същото.

Две минути преди края на редовното време Славия стигна до равенството след попадение на Антон Карачанаков. Той вкара след изпълнение на пряк свободен удар, като топката се удари в гредата и след това влезе в мрежата на "белите".

Въпреки това шампионите имаха шанс да стигнат до трите точки, но в самия край Препелица не уцели вратата от няколко метра, въпреки че беше оставен непокрит.

След този мач Лудогорец има актив от 14 точки, докато Славия е с 12.