Лудогорец с убедителна победа преди старта на шампионата

Снимка: БГНЕС

698 0

Отборът на Лудогорец постигна класическа победа в последната си проверка преди подновяването на мачовете от редовния сезон в Първа лига. Разградчани надиграха с 3:0 Локомотив (Горна Оряховица) и загряха за началото на битките в първенството следващата седмица.

Румънският нападател на шампионите Клаудио Кешеру откри резултата в края на първата част, а Марселиньо добави нови две попадения през второто полувреме. Полузащитникът се разписа първо в 54-та минута, а в 85-та оформи крайния резултат.

Възпитаниците на Антони Здравков гостуват на Верея в Стара Загора в първия си двубой от пролетния полусезон в Първа лига в петък. По време на подготовката си "орлите" записаха 4 загуби и 2 победи.