Лудогорец падна с 0:2 от Локо (Москва)

1134 0

Лудогорец записа първо поражение по време на подготвителния си лагер в Австрия. Българският шампион загуби с 0:2 от Локомотив (Москва).

Първото попадение за руснаците реализира Миранчук в 39-ата минута. Футболистът на носителя на купата на Русия си пое топката и с прецизен удар я прати в мрежата, като преди това срещна левия стълб.

В 65-ата минута Шкулетич вкара втори гол за руския тим. Нападателят премина Георги Терзиев и под ъгъл прониза резервния страж Георги Аргилашки, като преди да се оплете в мрежата, топката мина между краката на вратаря.

Неофициален дебют за "орлите" направиха новите попълнения Преперлица и Лукоки.

Като цяло седмият в руския шампионат бе по-дейният отбор и заслужено спечели. Чистите положения се брояха на пръстите на едната ръка и бяха пред вратата на разградчани.