Лудогорец няма нужда от странични фактори, за да печели, категоричен е треньорът


Лудогорец няма нужда от странични фактори, за да печели, категоричен е треньорът

662 0

- За мен най-добрият вариант е „А“ група с 10 отбора. Трябва само някои от тях да подобрят състоянието на базите си. Да имат добри терени. Да имат осветление. Много е добре да се играе по четири пъти на сезон. Мотивацията е огромна. Но в интерес на истината нашите отбори не са свикнали на такъв цикъл. Но въпреки това виждате сега каква е конкуренцията. Всеки може да бие всеки. Само така може да се повиши нивото на футбола ни. Клубовете направиха добри селекции. Левски, Берое, пловдивските отбори, Черно море...Взеха не малко нови играчи. Футболът ни няма сметка от слаби тимове. Такива, които влизат в „А“ група, стоят един сезон и след това изпадат в „Б“ група.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички