Лудогорец - Локомотив София по ТВ: Къде да гледаме мача от Първа лига?

Снимка: Lap.bg

1962 0

Лудогорец посреща новака в Първа лига Локомотив София в мач от петия кръг на шампионата. Това ще е трета срещата за "орлите" от началото на сезона, тъй като два двубоя бяха отложени заради срещите в Шампионска лига.

Очаква се Валдас Дамбраускас да даде почивка на част от титулярите си, но въпреки това шампионите ще преследват задължителни три точки. Разградчани вече победиха Локомотив Пловдив и ЦСКА 1948.

"Железничарите" ще разчитат по-скоро на контраатаки - те са тим, който не вкарва много голове, но и допуска малко. Все пак статистиката е на страната на Лудогорец, като "зелените" са спечелили и петте си домакинства срещу Локомотив, а головата разлика е 19:3.

Началото на мача в Разград е в 21:00 часа, а съдия ще е Георги Кабаков. Срещата ще се излъчва пряко по Диема спорт. Ще може да следите двубоя НА ЖИВО в SportLive.bg.