Лудогорец и Дунав не се победиха в контрола

Снимка: Официален сайт на Лудогорец

1064 0

Лудогорец направи 2:2 с Дунав в контролен мач, който се игра при закрити врати на стадион "Лудогорец Арена".

Домакините откриха резултата чрез Марселиньо в 6-ата минута, а Карагерен изравни седем минути по-късно. До края на двубоя двата отбора си размениха по още едно попадение, като точен за разградчани бе Върджил Мисиджан, а за русенци реализира Димитър Георгиев.

В двубоя участие взеха петима юноши на тима - Лъчезар Ковачев, Томас Цвятков, Ерол Дост, Кристиян Китов и Ивайло Климентов. След почивката Лудогорец ще се изправи срещу отбора на Верея в първа среща от плейофите на първенството.