Лудогорец - Хебър по ТВ: Къде да гледаме сблъсъка от Първа лига?

Лудогорец  - Хебър по ТВ: Къде да гледаме сблъсъка от Първа лига?
Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

1416 0

Шампионът през изминалия сезон в Първа лига Лудогорец посреща като домакин един от новаците в българския елит Хебър днес (04.09) от 21:00 ч. в мач от 9-ия кръг на родното първенство.

Разградчани заемат 3-о място във временното класиране, докато пазарджиклии 13-ото. За разлика от опонента си обаче "орлите" са с изиграни 2 мача по-малко, след като ги отложиха, поради "евро ангажименти".

При най-оптимистичния сценарий за възпитаниците на Анте Шимунджа те могат да затворят кръга на върха на класирането, докато Хебър ще се бори да остане далеч от дъното на таблицата.

Сблъсъкът Лудогорец - Хебър ще се излъчи пряко по Диема Спорт, а можете да го следите НА ЖИВО и в SPORTLIVE.BG