Как приеха жребия бъдещите съперници на Лудогорец?


Как приеха жребия бъдещите съперници на Лудогорец?
Снимка: БГНЕС

1926 0

Жребият дава шансове на Копенхаген да продължи напред в Лига Европа, заяви старши треньорът на датчаните Столе Солбакен, след като неговият тим се падна срещу Лудогорец Разград на 1/16-финалите.

Сайтовете в Скандинавия акцентират върху това, че Лудогорец е на път да спечели шестата си поредна титла на България, но за сметка на това датчаните са избегнали далеч по-тежки съперници.

"Жребият е приемлив. Най-важното след него е това, че имаме добри шансове да продължим напред", каза той за норвежкия сайт vg.no.

Първата среща е в София на 16-и февруари 2017-а година, а реваншът трябва да се играе на 23-и февруари на стадион "Паркен" в Копенхаген. И двата отбора влязоха в турнира Лига Европа като 3-и в своите групи в Шампионската лига. /БТА

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички