Желаният в Разград Гончаренко избра руснаци


Желаният в Разград Гончаренко избра руснаци

961 0

Белоруският специалист Виктор Гончаренко, за който бе обявено, че преговаря с Лудогорец за треньорския пост, подписа с руския Урал от Екатеринбург. Бившият наставник на БАТЕ Борисов ще води тима в следващите 3 сезона.

Гончаренко ще дойде в Екатеринбург на 20 юни, а 2 дни по-късно ще започне работа с новия си отбор, съобщават от клуба.

Изминалият сезон специалистът работи в Кубан заедно с Ивелин Попов, но бе уволнен заради "липсата на твърда позиция спрямо играчите".

Същевременно Лудогорец продължава търсенето на треньор, който да замени Георги Дерменджиев. Очаква се в най-скоро време изборът да бъде направен и името на новия наставник да бъде обявено публично.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички