Георги Дерменджиев: Догодина ще имаме повече рутина в ШЛ


Георги Дерменджиев: Догодина ще имаме повече рутина в ШЛ

1800 0

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев заяви след загубата от Реал (М) (0:4), че е доволен от представянето на отбора. Специалистът е убеден, че тимът ще играе и догодина в групите на Шампионската лига.

"Отборът ни е нов и за първи път участвахме в турнира. Следващата година ще имаме по-голяма рутина в Шампионската лига. Реал ни вкара голове от статични възможности. Ние играхме футбол, направихме бързи атаки и имахме добри възможности. Можеше да отбележим и гол. Доволен съм, натрупахме опит. Можеше по-добри резултати да постигне и срещу Ливърпул, и срещу Реал в софия. Това е стъпало за Лудогорец. Искам и в бъдеще да се падат такива силни отбори. Реал бяха много мотивирани, защото искат да подобряват рекорди, но ние се държахме достойно. Най-важна е тактиката в колектива срещу такива грандове. Стоим на много добро тактическо ниво," заяви Дерменджиев.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички