Добър бизнес! В Лудогорец са напът да влязат още милиони
12717 0
Офанзивният футболист на Лудогорец Бърнард Текпетей е следен под лупа от турски клубове, информират в южната ни съседка. Става въпрос за отбори от Суперлигата.
Лудогорец продавда Текпетей?
Ганаецът е апетитна хапка, тъй като договорът му с орлите изтича това лято, а в момента няма изгледи да бъде подписан нов. По този начин 28-годишното крило ще може свободно да преговаря с отбори след Нова година. Африканецът сега се възстановява, след като претърпя операция заради счупена скула. Той се контузи при нулевото равенство с Черно море на 2 ноември, когато нелепо се блъсна в главния съдия Венцислав Митрев.
Още: Кирил Домусчиев залага на добре позната схема по казуса с новия треньор на Лудогорец

Добрата новина е, че Текпетей бързо ще се върне в игра, като това се очаква да се случи през следващата седмица, пише „Тема Спорт“. След паузата разградчани гостуват на Септември. Двубоят е на 23 ноември, неделя, от 14:30 часа. Четири дни по-късно е домакинството на Селта в Лига Европа.
Още: Левски е №1 по фенове в България - не е за вярване къде се нареди ЦСКА
ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ
виж всички

Коментари