Дерменджиев надменен както винаги след победата

Снимка: БГНЕС

6607 0

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев за пореден път след край на мач от българското първенство отказа да отчете каквито и да е качества на съперника си. За него "орлите" са контролирали изцяло дербито с Левски и е било въпрос на време да реализират положенията си, за да стигнат до обрата 2:1.

"Не съм съгласен, че Левски са били по-добри преди почивката, контролирахме мача постоянно. Не започна добре за нас с този ранен гол, но след това Левски не ни изненада с нищо.

Очаквах да играят толкова затворено. Браниха се добре и през първото полувреме имахме само едно положение. Марселиньо е важен за отбора, но трябва да отчетете и че Левски вече беше отпаднал.

Нямаха никаква идея и само ритаха топката напред, а ние бяхме много добре организирани и влизането на Марселиньо се отрази добре. 9 точки аванс е много добър комфорт", коментира Дерменджиев.